T R I B U T E
Üdv A TRIBUTE-ben!

A Belépéshez először írj Applyit és ezzel egyidőben regisztrálj!

Ventrillo:server: nefarian.us port: 3785


T R I B U T E
Üdv A TRIBUTE-ben!

A Belépéshez először írj Applyit és ezzel egyidőben regisztrálj!

Ventrillo:server: nefarian.us port: 3785


T R I B U T E
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Aion Hungarian Community 1.02
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésTagokRegisztrációBelépésAion Armory
Üdv a Tribute-ben !........... Érzed már?......A jeges szél karmait a bőrödön......A fellobbanó tüzet a szívedben.......Érzed őseink szellemét?.....A dühöt ami nem hagy nyugodni?...... Ez a mi örökségünk..... ez a TRIBUTE! 
HeadStar 21:00 Ventrillo gyülekező 20:30

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Testvéreink a Harcba (más asmo légiók)
Celestial Being
Memento Mori
Vigil
Legutóbbi témák
» Jelentkezés feltételei
Jelentkezés feltételei - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 15, 2009 8:15 pm by MaximumViolence

» 5letek a honlaphoz
Jelentkezés feltételei - Page 2 EmptySzer. Szept. 23, 2009 6:58 pm by Seiron

» Milyen Zene legyen a honlapon holnap?
Jelentkezés feltételei - Page 2 EmptyVas. Szept. 20, 2009 2:13 pm by Grimmjow

» Légió alapvető szabályai
Jelentkezés feltételei - Page 2 EmptySzomb. Szept. 19, 2009 9:47 am by Albino"holczy"

» ~ Taglista ~
Jelentkezés feltételei - Page 2 EmptySzer. Szept. 02, 2009 9:20 pm by Vendég

» Jelentkezés Oldal Moderatornak
Jelentkezés feltételei - Page 2 EmptySzer. Szept. 02, 2009 7:48 pm by Vendég

» Teendők a regisztáció és az Apply után
Jelentkezés feltételei - Page 2 EmptySzer. Szept. 02, 2009 2:44 pm by Albino"holczy"

» A Légió szabályai
Jelentkezés feltételei - Page 2 EmptyVas. Aug. 30, 2009 3:18 am by Albino"holczy"

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szomb. Szept. 05, 2009 6:48 pm-kor volt itt.
Gallery
Jelentkezés feltételei - Page 2 Empty

 

 Jelentkezés feltételei

Go down 
+28
macke
Delaghar
crow
Lexa
Zseby
MrRon
Ezerszemü
Sunna
Pelegostos
Tyrah
Grimmjow
Endoso
Muguruma
Dalmar
Tottihun
BeZol
yusukee
Borda
Habbal
Eberinu
Flora
']['ib[e]riaN
Tui
VaJ
Exterion
Seiron
Promethes
Raidon
32 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Dalmar

Dalmar


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2009. Sep. 02.

Jelentkezés feltételei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés feltételei   Jelentkezés feltételei - Page 2 EmptySzer. Szept. 02, 2009 7:14 pm

Sziasztok tesómmal szeretnénk együtt játszani ezert közös aplit irunk.

Nevünk Robi(26) és Jani(25) több mint 4 éve WOW-ozunk ebből 2 év officer szerepben.

Játékon belül Zan és Dalmar, kasztok Sorcerer, Spiritmaster és Ranger (bétán teszt állapotba)

Ventri, TS,Miki és még beszélni is tudunk Smile

elérhetőségeink e/mail dalmar84@freemail.hu
Vissza az elejére Go down
Tui
Officer
Officer
Tui


Zodiac : Capricorn Hozzászólások száma : 91
Join date : 2009. Aug. 30.
Age : 40

Jelentkezés feltételei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés feltételei   Jelentkezés feltételei - Page 2 EmptySzer. Szept. 02, 2009 7:17 pm

ide lehet nem szabad írnom, mert én már jelentkeztem, de szerintem fontos lenne,h közös acc-al/géppel vagy külön acc-al/géppel jöttök-é? Smile
Vissza az elejére Go down
Muguruma

Muguruma


Zodiac : Pisces Hozzászólások száma : 5
Join date : 2009. Sep. 02.
Age : 34
Tartózkodási hely : Budapest

Jelentkezés feltételei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés feltételei   Jelentkezés feltételei - Page 2 EmptySzer. Szept. 02, 2009 9:14 pm

Sziasztok

A nevem Péter 19éves vagyok , Pesten lakok. Eddig a Wow-al játszotam 3évig utána War-oztam 6hónapig.Very Happy
A karakter nevem Muguruma lesz egy sorcerer.
Ventrim természetesen van. Email címem: lizakovszk@freemail.hu
Vissza az elejére Go down
Dalmar

Dalmar


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2009. Sep. 02.

Jelentkezés feltételei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés feltételei   Jelentkezés feltételei - Page 2 EmptySzer. Szept. 02, 2009 9:20 pm

bocsi kimaradt de természetesen kulon Acc es kulon gép is másképp nincs értelme
Vissza az elejére Go down
Endoso

Endoso


Zodiac : Capricorn Hozzászólások száma : 8
Join date : 2009. Sep. 02.
Age : 39
Tartózkodási hely : Budapest

Jelentkezés feltételei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Endoso Jelentkezése   Jelentkezés feltételei - Page 2 EmptySzer. Szept. 02, 2009 10:16 pm

Sziasztok!
Nevem : Lengyel János
kor: 24
kaszt: Assassin neve: fiu-> Endoso ha nő lenne mégis akkor Hasumi (bár ez sem végleges női név)

Budapesten lakom dolgozó, jómunkás ember vagyok,
MMORPG tapasztalatom WOW 3,5 év
(Szerver Arathor EU - Alliance Cargen holy paladin Termus night elf hunter hát ha valaki fel ismer) Smile
Mikrofonom van Ventrilo és Ts tapasztalattal is rendelkezem Shocked

Aion ról kb 2 hónapja halottam azóta olvasgatok informálodok így jutottam el hozzátok is.
MSN: reszegone@hotmai.com (Eddy)
Üdv.
Vissza az elejére Go down
Grimmjow

Grimmjow


Zodiac : Capricorn Hozzászólások száma : 13
Join date : 2009. Sep. 03.
Age : 34
Tartózkodási hely : Novajidrány

Jelentkezés feltételei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés feltételei   Jelentkezés feltételei - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 03, 2009 8:15 am

Sziasztok!

A nevem Tamás 19 éves vagyok (decemberben viszont már a 20 at fogom taposni). Novajidrányban lakom Smile . Eddig L2 vel jáccotam 4 évig, WoW-oztam 1 évig és a Cabalt is kipróbáltam 2 hónap erejéig.
Az Aionban assassint fogok indítani Grimmjow vagy Grimmjowhun néven.

Ventrim van és mikrofon is.

msn/e-mail: tsapi@freemail.hu


A hozzászólást Grimmjow összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Szept. 15, 2009 11:20 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Tyrah

Tyrah


Zodiac : Sagittarius Hozzászólások száma : 35
Join date : 2009. Aug. 31.
Age : 39
Tartózkodási hely : Komárom

Jelentkezés feltételei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés feltételei   Jelentkezés feltételei - Page 2 EmptyPént. Szept. 04, 2009 8:07 pm

Üdv!

A nevem a játékban és úgy mindig Tyrah (ha ez már foglalt Sylvestris), 24 éves vagyok és Gladiátort indítok majd. Komáromból játszom, és Budára járok fősulira.
Játszottam komolyan Guild warst, Requiemet, Atlanticát. Kipróbálás szinten meg gyakorlatilag minden más fontosabb és kevésbé ismert fantasy mmot.
Msn-el, mikrofonnal és végtelen mennyiségű szabadidővel sajnos nem rendelkezem...

(Már egyszer megirtam ezt a posztot de visszanézve most nem találtam, bocs, ha mégis ott van valahol, viszont a nevem se találtam a listán...)
Vissza az elejére Go down
Pelegostos




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2009. Sep. 05.
Tartózkodási hely : Pilisszentiván

Jelentkezés feltételei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés feltételei   Jelentkezés feltételei - Page 2 EmptySzomb. Szept. 05, 2009 2:05 pm

Sziasztok! A nevem Dani, Budapest közelében lakom. Eddig a Guild Warssal játszottam Raidonhoz hasonlóan kb. 2 évet. WoW-al 1-2 hónapot (törtszerón) játszottam
Ezen kívül még kipróbáltam a Metin2-t.
Az Aionban egy
Pelegostos nevű Templart szeretnék indítani.
Elérhetőségeim: e-mail, msn: budai.daniel@freemail.hu
Vissza az elejére Go down
Sunna

Sunna


Zodiac : Sagittarius Hozzászólások száma : 2
Join date : 2009. Sep. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Változó :)

Jelentkezés feltételei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Felvételi   Jelentkezés feltételei - Page 2 EmptySzomb. Szept. 05, 2009 4:14 pm

Sziasztok! Anna vagyok (igen lány Wink ) , 22 éves, utolsó éves egy fősulin. Tavaly nyár óta elég komolyan wow-oztam tört szerveren, de mára már meguntam. Rugóm volt fullos: t6 gear, legendary fegyó stb. Az Aion már megvan és Assassint akarok majd indítani. Ladival és Ozirisszel még anno egy klánba nyomtuk a wowot Laughing . Ha többet akartok tudni rólam: kérdezzétek Oziriszt vagy Ladit cat vagy irjatok!
msn: annababa7@hotmail.com
email: anna86@mailbox.hu
pirat
Vissza az elejére Go down
Ezerszemü

Ezerszemü


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2009. Sep. 05.
Tartózkodási hely : mindenütt és sehol sem

Jelentkezés feltételei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés feltételei   Jelentkezés feltételei - Page 2 EmptySzomb. Szept. 05, 2009 7:54 pm

Csákány! Zoli vagyok, 32 éves. Gw, Atlantica, War, Mythwars, Requiem tapasztalat. Chantert szeretnék indítani. A neve valószinüleg Ezerszemü lesz, ha lehet ékezetet megadni.
Vissza az elejére Go down
MrRon

MrRon


Zodiac : Pisces Hozzászólások száma : 12
Join date : 2009. Sep. 06.
Age : 42

Jelentkezés feltételei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés feltételei   Jelentkezés feltételei - Page 2 EmptyVas. Szept. 06, 2009 4:12 pm

Sziasztok Jelentkezni szeretnék hozzátok! Mindenképpen asmo karaktert szettnék indítani és ahogy nézelődtem fórumokon a tietek az egyetlen teljesen magyar légió .....nem az angol tudása van a gond hanem a rossz nemzetközi guildes tapasztalatok a fő indok.

27 éves vagyok IRL nevem Áron
3.5 wow hc guildben fél év L2 és némi GW meg War az mmo-tapasztalatom
2 problémám van az hogy C aion -on assát toltam és nagyon megtetszett de látom már nincs ebben a class ban felvétel ha esetleg még is meggondolnátok magatokat szívesen csatlakoznék a Tribute légiohóz!

Ja még valami sajana nincs OBT kulcsom sem szal ha addig nem tudnék szerezni akkor csak head startkor tudnék csatlakozni... ha mégis pozitívan bírálnátok el az applyt!

valszeg barátnöm is jönne neki 1 chanter- ja van c-aion ban szal szeritem eu-n is azt fog inditani..
in-game name :
Raven :assassin
Zseby: chanter


A hozzászólást MrRon összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 06, 2009 4:16 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Zseby




Hozzászólások száma : 2
Join date : 2009. Sep. 07.

Jelentkezés feltételei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés feltételei   Jelentkezés feltételei - Page 2 EmptyHétf. Szept. 07, 2009 6:40 pm

Sziasztok MrRon (Raven) Barátnője vagyok és ahogy már párom megbeszélte holczy-val én is szeretnék a légiótagjává válni!
23 éves vagyok IRL name :Kitti
mmo: tapasztalatok - L2 vel - Wow - val és a War - al is játszotam jelenleg c- aion játszunk 1 ideje!
EU - is chanter karaktert szeretnék indítani mert az szimpatikus nekem Very Happy
in game name: Zseby lesz Very Happy
üdv : Zseby
Vissza az elejére Go down
Lexa

Lexa


Zodiac : Virgo Hozzászólások száma : 8
Join date : 2009. Sep. 11.
Age : 45
Tartózkodási hely : Asszem itthon

Jelentkezés feltételei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés feltételei   Jelentkezés feltételei - Page 2 EmptyPént. Szept. 11, 2009 6:36 pm

Üdvözlet !!!

Egy kisebb baráti társaság szeretne jelentkezni a légióhoz ha még lehetséges. A kasztok amikkel majd fogunk indulni Gladiátor, Chanter, Claric, Assasin, Ranger, Templar. Ha irtok egy ventrit ahol tudunk beszélni akkor azt megköszönném. Erre a címre jebi@index.hu
Vissza az elejére Go down
crow

crow


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2009. Sep. 07.

Jelentkezés feltételei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Apply   Jelentkezés feltételei - Page 2 EmptyVas. Szept. 13, 2009 12:41 am

Csumi ! Crow(péter)(Debrecen) age:31(xD) vagyok, már beszéltünk ventrin róla hogy sorcit kezdenék majd, és ki is próbáltam obt-ben, nagyon tetszik, megfelelő rotával megsem ütnek a mobok xD
MMO tapasztalat: 3 év wow,pár hónap AoC,6-7 hónap (?) Warhammer,Cabal Online(xD),Lineage 2-t meglestem kicsit Very Happy (jah a Guild Warst kihagytam de szóra sem érdemes xD )

Main kari: Sorcerer neve:Crow
Alt: Vmi Healer fajzat Very Happy

Időm hétközben inkább késő du-án lesz, a hétvége egyenlőre úgynézki fullba szabad lesz.


System config: E8400(Core2) 3 Ghz Cpu,2x2 Gb dual kit ram,Gtx 280 vcard,MSI P45 NEO3 alaplap,Audigy 4 hangkártya.


A hozzászólást crow összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 19, 2009 7:50 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Delaghar

Delaghar


Zodiac : Aries Hozzászólások száma : 15
Join date : 2009. Sep. 14.
Age : 47
Tartózkodási hely : Budapest

Jelentkezés feltételei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés feltételei   Jelentkezés feltételei - Page 2 EmptyHétf. Szept. 14, 2009 5:32 pm

Sziasztok!

Szeretnék jelentkezni, ha még nem késő.
Imrének hívnak, 32 éves vagyok és Budapesten élek.
Eddigi MMO tapasztalataim, SWG-vel kezdtem, ez tartott egészen 2005 végéig (az NGE bevezetése). Ezután áttértem EQ2-re, amivel most is aktívan játszom egy raid alliance tagjaként, ahol heti három alkalommal (kedd, péntek és vasárnap) raid-elünk. Ezt nem szándékozom abbahagyni, mivel mostanra rendkívül jó társaság jött össze. Ezen kívül játszottam EVE Online-t és kipróbáltam az Atlantica-t. PvP tapasztalatom nincs, igyekszem majd belejönni. A fent említett napokon kívül munkaidő után van időm játszani.
Ventrilo-t és mikrofont tudok és szoktam is használni, főleg raid alatt.
A karakter amit indítani szeretnék a Delaina nevű spiritmaster lenne, későbbi esetleges alt Delisha scout vagy priest.

Upsz, ami kimaradt, az elérhetőségem email-ben: delaghar@freemail.hu


A hozzászólást Delaghar összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Szept. 14, 2009 6:50 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
macke

macke


Zodiac : Aquarius Hozzászólások száma : 2
Join date : 2009. Sep. 12.
Age : 49
Tartózkodási hely : Budapest

Jelentkezés feltételei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés feltételei   Jelentkezés feltételei - Page 2 EmptyHétf. Szept. 14, 2009 6:01 pm

Sziasztok!

Nevem Norbert, 34 éves vagyok Pesten lakom.
Kb. 1 évet WOW-oztam tört szerón. Az oldalról Ozirisztől hallottam.
A játékban megpróbálkozom a Macke névvel, kaszt:Ranger
Ventri/mikrofon van.

Mail:norbertnek@gmail.com
Vissza az elejére Go down
Breathe




Hozzászólások száma : 10
Join date : 2009. Sep. 14.
Tartózkodási hely : Budapest

Jelentkezés feltételei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés feltételei   Jelentkezés feltételei - Page 2 EmptyHétf. Szept. 14, 2009 6:36 pm

Fórum név: Breathe
Karakter név: Breathe
Karakterosztály: Cleric
Kor: Férfi
Nemed: 22
Mennyit akarsz játszani kb: Mivel meló FTW így csak esténként tudok online lenni, illetve hétvégén, de szerintem ezzel nem lesz gond! Napi jópár óra meglesz így is! ^^
Eddigi MMO tapasztalataid: Lineage-el kezdtem anno, 9 dragons, Cabal Online, Archlord, RoM, 2 év WoW HC és fél HC guildekben! Szóval pár év MMO már áll a hátam mögött! Smile
Honnan hallotál a TRIBUTEról?: Aionhun

Magamról pár szó: IRL Balázs illetve Baluként vagy regisztrálva, jelenleg melózok egy informatikai cégnél, és mint olvasható eléggé mmo addict vagyok! WoW-ot az évek folyamán már meguntam, és úgy tünik az Aion lehet az ami ezt tudja helyettesíteni... Szívesen állok bárki rendelkezésére, amiben tudok segítek szívesen! Smile
Vissza az elejére Go down
McFly
Vendég




Jelentkezés feltételei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés feltételei   Jelentkezés feltételei - Page 2 EmptyHétf. Szept. 14, 2009 7:03 pm

Fórum név:McFly
Karakter név:Triel
Karakterosztály:Chanter
Kor:25
Nemed:férfi
Mennyit akarsz játszani kb:hátez attólfügg hogy lesz melóm de napi szinten pár óra biztos
Eddigi MMO tapasztalataid:L2,WOW,ROM
Honnan hallotál a TRIBUTEról?:AionHun


Magamról: Kevés lenne a hely és ventrin ugy is sok minden ki fog derülni:)
Vissza az elejére Go down
MaximumViolence

MaximumViolence


Zodiac : Capricorn Hozzászólások száma : 40
Join date : 2009. Sep. 09.
Age : 39
Tartózkodási hely : London,UK

Jelentkezés feltételei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés feltételei   Jelentkezés feltételei - Page 2 EmptyHétf. Szept. 14, 2009 7:49 pm

Fórum név: MaximumViolence
Karakter név: Cthulhu
Karakterosztály: Cleric
Kor: 24
Nemed: allitolag ferfi
Mennyit akarsz játszani kb: SW:Old Republic megjelenesig Smile napi par ora,illetve sorozesek idotartama alapjan valtozo Smile
Eddigi MMO tapasztalataid: Anarchy Online,War online,WoW,Lotro, AoC(nem sokaig) osszvissz 2005 ota.

Honnan hallotál a TRIBUTEról?: Torpilla meselt rola ingame. Razz

Sziasztok,betaban legio tagkent uzemeltem,jatekot mindenkeppen Clericcel fogom tolni,remelem nincs ellene kifogasotok. Smile 24 vagyok,bnommel elek anglia fovarosaban londonban. Smile egy nyomdaban huzom az igat,mint screen printer,nemtom ezt hogy mondjak magyarul,az osszes penzemet mmo-kra es sorre koltom,februar ota nem dohanyzom,alkoholista vagyok,utalom a paradicsomot.hmm mit hagytam ki? Smile beke veletek.
Vissza az elejére Go down
Szakall
Vendég




Jelentkezés feltételei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Jelentkezés   Jelentkezés feltételei - Page 2 EmptyHétf. Szept. 14, 2009 8:10 pm

Fórum név: Szakalll
Karakter név:Woods
Karakterosztály:Ranger
Kor:27
Nemed: férfi
Mennyit akarsz játszani kb: munkaidöm után max éjfélig kedd, péntek, vasárnap kivételével, ezeken a napokon eq2ben rédelek esténként.
Eddigi MMO tapasztalataid: 4 év Everquest 2
Honnan hallotál a TRIBUTEról?: Klántársam mesélte
Ventri megoldhato.

Jo humoru srác vagyok, lehet hogy megbotoztok de ha lehetöségem van rá kimozdulok otthonrol a szabad levegöre, sajnos ez elég kevés de elöfordul 8-)
Vissza az elejére Go down
Feoghall
Vendég




Jelentkezés feltételei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: jelentkezés   Jelentkezés feltételei - Page 2 EmptyKedd Szept. 15, 2009 10:30 am

Fórum név: Feoghal
Karakter név: Agiido
Karakterosztály: Sorcerer
Kor: 34
Nemed: férfi
Mennyit akarsz játszani kb: kb napi 5-6 óra
Eddigi MMO tapasztalataid: 4 év EQ2
Honnan hallotál a TRIBUTEról?: barátaimtól

Írj magadról: Több éve folyamatosan, és komolyan játszok az EQ2vel, ott guild leader vagyok a magyar guildben, és raid leader egy nemzetközi csapatban, a 2 barátommal jönnénk ide Delveniával és Szakallal, egy kicsit szétcsapni a másik oldalon, és persze pár komolyabb mob skalpját is begyűjteni. Mintahogy ők is én sem vagyok szabad kedd, péntek és vasárnap esténként.
Vissza az elejére Go down
Remiell
Vendég




Jelentkezés feltételei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés feltételei   Jelentkezés feltételei - Page 2 EmptySzer. Szept. 16, 2009 5:49 pm

sziasztok!

Fórum név: Remiel
Karakter név: hát majd meglátjuk, szabad lesz e a régi wow os nevem Smile
Karakterosztály: Templar vagy Cleric
Kor:44
Nemed: férfi
Mennyit akarsz játszani kb: napi szinten pár óra és 2-3 esti raid
Eddigi MMO tapasztalataid: WoW a megjelenés napjától
Honnan hallotál a TRIBUTEról? aionhun.hu

Nem vagyok egy mai csirke, de közel sem tudom ennek megfelelően komolyan vanni az életet. Játékos típus vagyok, kíváncsi és segítőkész, de azt nem szeretem ha ezt kihasználják... najó megpróbálják.
Kisfiús / lányos hisztiket nehezen viselem, ha baj van oldjuk meg, ha nem megy, hát van az úgy is, néha bele kell törődni. A sírás max csecsemőkorban elfogadott kommunikációs csatorna. Én játéknak tekintem a játékokat, tehát nem leszek öngyilkos ha lenyomnak pvp ben és nem is keresem meg baltával az ellenfelet IRL. Én csak jól akarom érezni magan és kikapcsolódni egy lehetőleg normális társasággal... kb ennyi...

Jah nem enged Sima Remiel névvel írni, mert azzal megpróbáltam regelni és valahol félúton jár Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jelentkezés feltételei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés feltételei   Jelentkezés feltételei - Page 2 EmptySzer. Szept. 16, 2009 6:03 pm

Remiell írta:



Nem vagyok egy mai csirke, de közel sem tudom ennek megfelelően komolyan vanni az életet. Játékos típus vagyok, kíváncsi és segítőkész, de azt nem szeretem ha ezt kihasználják... najó megpróbálják.
Kisfiús / lányos hisztiket nehezen viselem, ha baj van oldjuk meg, ha nem megy, hát van az úgy is, néha bele kell törődni. A sírás max csecsemőkorban elfogadott kommunikációs csatorna. Én játéknak tekintem a játékokat, tehát nem leszek öngyilkos ha lenyomnak pvp ben és nem is keresem meg baltával az ellenfelet IRL. Én csak jól akarom érezni magan és kikapcsolódni egy lehetőleg normális társasággal... kb ennyi...

Jah nem enged Sima Remiel névvel írni, mert azzal megpróbáltam regelni és valahol félúton jár Smile

Hát ez nagyon tetszett .Jót mosolyogtam a gép elött. lol! lol!
Vissza az elejére Go down
BökiL
Vendég




Jelentkezés feltételei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés feltételei   Jelentkezés feltételei - Page 2 EmptySzer. Szept. 16, 2009 7:01 pm

Sziasztok,

Nedy mondta hogy irjak én is ide egy kis bemutatkozást hivatalosan. L2-ben voltam egy nagyobb klánban, de csak tört szerveren játszottunk. Probálkoztam a szerver megszünése után WOW-al az l2es Klántagok ajánlása után, de sajnos nem nyerte meg annyira tetszésem. Egy Töröst felnyomtam 70ig de már az utolsó bővítést nem vettem meg, inkább megvártam az aiont Smile. Hobbim Gitár, Game és Anime.

Fórum név: Böki
Karakter név: Avatar
Karakterosztály: Sorcerer
Kor:29
Nemed: Férfi
Mennyit akarsz játszani kb: hétköznap esténként ha ráérek 2-3 orát, hétvégenként pedig 6-8 orát szeretnék:)
Eddigi MMO tapasztalataid: 2-3 év Lineage 2 és kb 1 év Wow, kiprobáltam nagyon sok ingyenes mmo-t is de a legtöbben csak pár hetet játszottam max. Talán a Cabal tartott vagy fél évig.
Honnan hallotál a TRIBUTEról?: Nedy-től
Vissza az elejére Go down
Rex
Vendég




Jelentkezés feltételei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: APPLY   Jelentkezés feltételei - Page 2 EmptySzer. Szept. 16, 2009 7:21 pm

Hello!

Fórum név: Rex
Karakter név: Rexys
Karakterosztály: Chanter
Kor: 16 (felnőtt gondolkodású)
Nemed: férfi
Mennyit akarsz játszani kb: 4-5 óra
Eddigi MMO tapasztalataid: 3 év WOW (origin)

Barátaim már lebeszélték a felvételt ventrin... Lexa & Yorai
ők mondták hogy írjak APPLY-t hogy felkerüljek a taglistára
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Jelentkezés feltételei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés feltételei   Jelentkezés feltételei - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Jelentkezés feltételei
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Jelentkezés Oldal Moderatornak

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
T R I B U T E :: Tribute of AION :: Jelentkezés a légióba; APPLY írás-
Ugrás: