T R I B U T E
Üdv A TRIBUTE-ben!

A Belépéshez először írj Applyit és ezzel egyidőben regisztrálj!

Ventrillo:server: nefarian.us port: 3785


T R I B U T E
Üdv A TRIBUTE-ben!

A Belépéshez először írj Applyit és ezzel egyidőben regisztrálj!

Ventrillo:server: nefarian.us port: 3785


T R I B U T E
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Aion Hungarian Community 1.02
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésTagokRegisztrációBelépésAion Armory
Üdv a Tribute-ben !........... Érzed már?......A jeges szél karmait a bőrödön......A fellobbanó tüzet a szívedben.......Érzed őseink szellemét?.....A dühöt ami nem hagy nyugodni?...... Ez a mi örökségünk..... ez a TRIBUTE! 
HeadStar 21:00 Ventrillo gyülekező 20:30

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Testvéreink a Harcba (más asmo légiók)
Celestial Being
Memento Mori
Vigil
Legutóbbi témák
» Jelentkezés feltételei
Jelentkezés feltételei EmptyCsüt. Okt. 15, 2009 8:15 pm by MaximumViolence

» 5letek a honlaphoz
Jelentkezés feltételei EmptySzer. Szept. 23, 2009 6:58 pm by Seiron

» Milyen Zene legyen a honlapon holnap?
Jelentkezés feltételei EmptyVas. Szept. 20, 2009 2:13 pm by Grimmjow

» Légió alapvető szabályai
Jelentkezés feltételei EmptySzomb. Szept. 19, 2009 9:47 am by Albino"holczy"

» ~ Taglista ~
Jelentkezés feltételei EmptySzer. Szept. 02, 2009 9:20 pm by Vendég

» Jelentkezés Oldal Moderatornak
Jelentkezés feltételei EmptySzer. Szept. 02, 2009 7:48 pm by Vendég

» Teendők a regisztáció és az Apply után
Jelentkezés feltételei EmptySzer. Szept. 02, 2009 2:44 pm by Albino"holczy"

» A Légió szabályai
Jelentkezés feltételei EmptyVas. Aug. 30, 2009 3:18 am by Albino"holczy"

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szomb. Szept. 05, 2009 6:48 pm-kor volt itt.
Gallery
Jelentkezés feltételei Empty

 

 Jelentkezés feltételei

Go down 
+28
macke
Delaghar
crow
Lexa
Zseby
MrRon
Ezerszemü
Sunna
Pelegostos
Tyrah
Grimmjow
Endoso
Muguruma
Dalmar
Tottihun
BeZol
yusukee
Borda
Habbal
Eberinu
Flora
']['ib[e]riaN
Tui
VaJ
Exterion
Seiron
Promethes
Raidon
32 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Jelentkezés feltételei Empty
TémanyitásTárgy: Jelentkezés feltételei   Jelentkezés feltételei EmptySzomb. Aug. 29, 2009 10:39 pm

Jelentkezésedhez másold ki az alábbi részt, majd nyiss egy új topicot és oda bemásolva és kitöltve post-old!

Fórum név:
Karakter név:
E-mail cím:
Karakterosztály:
Kor:
Nemed:
Mennyit akarsz játszani kb:
Eddigi MMO tapasztalataid:
Honnan hallotál a TRIBUTEról?:


Írj magadról pár sorban Smile :

Kritériumaink :
-Minimum korhatár 20 éves kor
-Csapatjátékos légy
-Alapvető etikett és respekt
-A segítség mindenkit megillet, szinttől függetlenül
-Legyen Ventrilo-d 2.1.4 es

Előny :
-Ha van mikrofonod (mert akkor nem csak hallgatni tudsz minket )
-Van MMO tapasztalatod



Amit nyújtani tudunk:
-Barátságos hangulat és közösség
-Naprakészen informált tapasztalt vezetőség
-HC és Casual szintén megtalálható a légión belül
-Segítség nyújtás a játék minden terén[/b][i]


A hozzászólást Kasya összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Szept. 04, 2009 6:47 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Raidon

Raidon


Zodiac : Cancer Hozzászólások száma : 4
Join date : 2009. Aug. 29.
Age : 30
Tartózkodási hely : Pest

Jelentkezés feltételei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés feltételei   Jelentkezés feltételei EmptySzomb. Aug. 29, 2009 11:10 pm

Hello! A nevem Dávid, Pest közelében lakom. Eddig a Guild Warssal játszottam kb. 2 évet. WoW-al elég keveset, 1-2 hetet. Kipróbáltam
sok ingyenes MMO-t is (Perfect World, Metin2, Atlantica Online),de egyik sem kötött le túl sokáig (ezek is max 1-2 hétig). Az Aion-ban egy
Raidon nevű Assassint szeretnék indítani. Elérhetőségeim: MSN: beckhamfoci@hotmail.com , E-mail: xraidonx@freemail.hu .
Vissza az elejére Go down
Promethes

Promethes


Zodiac : Libra Hozzászólások száma : 9
Join date : 2009. Aug. 30.
Age : 47
Tartózkodási hely : Budapest

Jelentkezés feltételei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés feltételei   Jelentkezés feltételei EmptyVas. Aug. 30, 2009 3:07 am

Szia!

Viktornak hívnak (ingame Prom) és 33 évet tudok magam mögött, Budapesten lakom.
4 évig WoW-oztam, healer és tank szerepkörben. Tankoltam palával és DK-val, sámánnal healeltem.

Aionban Templarral szeretnék játszani Promethes néven.
Ventrim van mikrofonnal és nem félek használni Twisted Evil

E-mail: promethes@live.com

Üdv: Prom


A hozzászólást Promethes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 30, 2009 1:15 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Seiron

Seiron


Zodiac : Scorpio Hozzászólások száma : 6
Join date : 2009. Aug. 30.
Age : 44
Tartózkodási hely : Budapest

Jelentkezés feltételei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés feltételei   Jelentkezés feltételei EmptyVas. Aug. 30, 2009 3:09 am

Sziasztok!
Budapesti, 29 éves srác vagyok, ezidáig a WoW-val játszottam (Shadowpriest main, mellette 2 80-as alt, egy Warlock és "természetesen" egy DK) egy fél-HC, PvE orientált guildben (In Aeternum) és az egyik klántársam [Promethes] csábított át az Aionba. 3 év WoW után jól esett egy kis változatosság, úgyhogy nehéz szívvel, de befagyasztottam az accuntomat.
Bétában a Spiritmaster húztam fel a legmagasabb szintre (lvl27) és szerintem maradok is ennél a kasztnál.
E-mailem: seiron@live.com
-de csak mail, mert az MSN-t nem használom.

Hmmm, Ventri használat.. Fogós kérdés, mert anélkül hogy lehetne raidelni, PvP-zni? Very Happy

Üdv:
IRL: Krisztián/in game Seiron
Vissza az elejére Go down
Exterion

Exterion


Zodiac : Libra Hozzászólások száma : 18
Join date : 2009. Aug. 30.
Age : 43

Jelentkezés feltételei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés feltételei   Jelentkezés feltételei EmptyVas. Aug. 30, 2009 3:35 am

Sziasztok én vagyok az ...... Exterion Razz

28 éves vagyok Tiszafüredről.Nagyon régóta játszom mmo-kkal, mivel igazán ez az egy játékstílus van ami leköt valamennyire. Csapatmunkával nem lesz gond mivel utálok egyedül játszani (nem véletlen van ott az a mm). Az álltalam kiszemelt kaszt az assassin, a karakterem valószínűleg egy hölgy lesz Eleithra néven de ha mégis hím akkor Exterion.Ami még esetleg fontos lehet, hogy szeretek ökörködni, de ha kell megemberelem magam. Ventri van, mikrofon van.

ENNYI cheers
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jelentkezés feltételei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés feltételei   Jelentkezés feltételei EmptyVas. Aug. 30, 2009 5:47 am

Sziasztok

Csillának hívnak ,Pest mellet egy kis faluban lakom Csömörön.Age:39:P
Idáig a Lineage2 játékal játszottam közel 4 évet.Melyben a fő karakterem Shilien Elder és egy aranyos kis törpe kovács volt.Emelet játszottam mág a 9 Dragon ezt közel fél évig majd volt egy kis kirucanásom a WoW fele de az emlitésre se mélto.
Mind a Lineageben és a 9 Dragonban leader voltam,remélem most csak mint player lesz lehetőségem magam kipróbálni.:p
msn.: csiguci@hotmail.com
Ventri van .
A játékban a nevem : Carnex -clerik lesz


A hozzászólást csigus összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 16, 2009 7:41 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jelentkezés feltételei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés feltételei   Jelentkezés feltételei EmptyVas. Aug. 30, 2009 8:57 am

Üdv mindenkinek!

Nevem Károly Csömörön lakom, 43 éves vagyok.
Eddig L2 -el játszottam .
a játékban a nevem Alia lesz ,de hogy milyen kaszt azt még nem tudom. Basketball
Van 1-2 kaszt ami érdekel ,de azt majd az OB-n is megnézem milyenek és végül melyik melett döntök.

csigus révén már jelentkeztem ,de akkor most jelentkeznék közétek személyesen is. cheers


A hozzászólást Alia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 02, 2009 5:09 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jelentkezés feltételei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés feltételei   Jelentkezés feltételei EmptyVas. Aug. 30, 2009 9:13 am

Üdvözlettem!

Nevem Róbert vagy Károly, mind kettőre halgatok! Razz Valahol pest környékén lakom, Csömörön.
Korom 20 éves. Eddigi tapasztalataim az MMORPG-ben a magyar Nightfall Lineage c1-es szerverén kezdödöt. Tartott Ez év elejéig.Kedvenc karakterem Shilen Knight(lovag) és a Törös kasztok voltak Cool . E közben játszotam még 9 Dragoonal,Silkroad(régivel), Voyager Century.

A játékos nevem Maldruk lesz. A Kasztot még nem tudom, de le van szükitve 2 kasztra(Gladiator vagy Assasin) Exclamation OB-n kiprobálom őket.

Ventrilo van.

MSN:panzerrobert16@freemail.hu
E-mail:panczelapunk@citromail.hu

UI.: Szeretem a PvP-t de inkább a PK vonzott. Külföldi szervereken bannoltak, a GM-ek nem szerették a kegyetlenkedést! xP
Vissza az elejére Go down
VaJ




Hozzászólások száma : 54
Join date : 2009. Aug. 30.

Jelentkezés feltételei Empty
TémanyitásTárgy: Jelentkezés feltételei   Jelentkezés feltételei EmptyVas. Aug. 30, 2009 10:18 am

Sziasztok

Jánosnak hívnak és 37 évet vagyok, Pest mellett Kistarcsán lakom.
3 évig WoW-oztam. Töprengek még mit kezdjek, eddig a Ranger a kiválasztott.


Ventrim és mikrofonom van.

msn.: vaj13@hotmail.com
Vissza az elejére Go down
Tui
Officer
Officer
Tui


Zodiac : Capricorn Hozzászólások száma : 91
Join date : 2009. Aug. 30.
Age : 40

Jelentkezés feltételei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés feltételei   Jelentkezés feltételei EmptyVas. Aug. 30, 2009 11:26 am

Hello,

Peti vagyok kicsi falucskában élek Heves megyében Egertől nem messze. 25éves vagyok rl leginkább motorozni és bulizni szeretek mint az átlag magyar fiatal.
Mmo tapasztalat: Aoc, Lotro 1-1 hónap, War 2hónap Smile Wow 4év. Aionozni kínai obt-n kezdtem, aztán végig voltam minden eus cbt 7végén. Msn-en Holczy eltudsz érni "Nero"-ként Smile

Sorci-ként kezdem Aionos pályafutásom Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jelentkezés feltételei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés feltételei   Jelentkezés feltételei EmptyVas. Aug. 30, 2009 1:54 pm

Hali mindenkinek!

A becenevem Daviez azaz nem nehéz kitalálni hogy Dávidnak hívnak korom pedig 18 (lesz idén októberben) Very Happy . Miskolctól nem messze Kazincbarcikán lakok. Eddig WoW-val toltam kb 4 évig fel-fel váltogatva kis szünetekkel, Guild warsal 3 éve tolom így a wow-val felváltogatva Very Happy mindenhol daviez volt a nevem és ez is marad. Aionnal még játszottam bétában elég volt nekem a youtube-os videók is Very Happy Választott kasztom a Gladiator haverommal együtt aki Templar lesz vele fogok egy jó kis párost alkotni sztem Very Happy. célom aionban, hogy a legjobb Gladi legyen asmodianok közt (de jöhet az egész aion is Very Happy)

Mikrofonom van, ventrim is (most mondjam hogy az enyém a szeró? xD)
msn: daviezke@hotmail.com

xfire sztem nem nehéz kitalálni: daviez
Vissza az elejére Go down
']['ib[e]riaN




Zodiac : Sagittarius Hozzászólások száma : 1
Join date : 2009. Aug. 31.
Age : 49

Jelentkezés feltételei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés feltételei   Jelentkezés feltételei EmptyHétf. Aug. 31, 2009 7:47 am

Üdv!

Én velence mellet besnyő-n lakom. 34 éves. WoW 4-év Ahol >dd, és tank spec vagyok.
Sok, /rengeteg/ szabadidövel Cool
msn>> & skype>> cst1974@citromail.hu


üdv ']['ib[e]riaN
Vissza az elejére Go down
Flora

Flora


Zodiac : Capricorn Hozzászólások száma : 24
Join date : 2009. Aug. 31.
Age : 31
Tartózkodási hely : Budapest

Jelentkezés feltételei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés feltételei   Jelentkezés feltételei EmptyHétf. Aug. 31, 2009 9:55 am

Akkor én is itt lennék...
irl nevem Bogi, de AionHunon még a Florát választottam regisztrációnál, így itt is az lesz, bár ingame kétséges, mert már le lett foglalva, ebben biztos vagyok. Eddig két a-val írtam, de lehet kitalálok majd valami okosat.
16 éves vagyok, amióta az eszemet tudom, Pesten élek. Mmo-s előéletem....hmmm....10 évesen kezdtem, még a roval (ragnarok online), azt csak idén fejeztem be, de barátnőmmel játszottam lineaget, egyedül guild warst és majdnem minden gány free mmot kipróbáltam pl rögtön a ragnarok, perfect world, shaiya, cabal. Wowban kemény 1-2 órát futkároztam a karimmal, és fel is adtam:).
Tegnap sikerült teljesen, úgy ahogy van tönkrevágni az aiont a gépemen, azóta sem tudom megcsinálni...meglátom, hogy alakul még 6.áig, de most nagyon úgy néz ki, hogy nem leszek majd a nyílt bétán...de a headstartot megoldom.
A két mage karin gondolkoztam, sorcerer lett belőle.
Vissza az elejére Go down
Eberinu
Officer
Officer
Eberinu


Zodiac : Leo Hozzászólások száma : 121
Join date : 2009. Aug. 31.
Age : 37

Jelentkezés feltételei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés feltételei   Jelentkezés feltételei EmptyHétf. Aug. 31, 2009 7:03 pm

Csoki!

Kritériumokat érintve kezdem, nevem Székely Evelin, 23 éves vagyok és dolgozok (6 órában, uh. egész türhető Smile )
Ami az előnyöket illeti van headset és 2 évet WoWoztam Bloodscalp meg Arathor, de gondolom ez nem sokat mond így Smile

Msn-em fellelhető profilomon, emailem: yoshimi1986@gmail.com
Leendő mainem cleric és remélhetőleg az Eberinu nevet lefoglalhatom, amint meglesz a preorder kulcsocskám 6.-ára Razz Of course Asmo leszek ^^

Arigatou gozaimasta!!!
Vissza az elejére Go down
Habbal

Habbal


Zodiac : Scorpio Hozzászólások száma : 81
Join date : 2009. Aug. 31.
Age : 41
Tartózkodási hely : BP

Jelentkezés feltételei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés feltételei   Jelentkezés feltételei EmptyHétf. Aug. 31, 2009 7:40 pm

Sziasztok!


Nevem Bálint, 26 éves vagyok, és dolgozom. MMO-s tapasztalat mindössze egy év Age of Conan.
Aion-t próbáltam a Kínai béta alkalmával. Main-em valószínűleg egy dual-wiel Gladiator lesz, de ezt még szept 20-ig eldöntöm.
msn: vakond@msn.com
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jelentkezés feltételei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés feltételei   Jelentkezés feltételei EmptyKedd Szept. 01, 2009 11:27 am

Sziasztok

Krisztiánnak hívnak ,Pest lakom. Életkorom 37 év Smile
Eddigi MMO tapasztalataim,igen széleskörűek Smile

EQ 1-2
Dark Age of Camelot
Age of Conan
Vanguard: Saga of Heroes
Warhammer Online - Age of Reckoning
Star Wars Online
City of Heroes - MMORPG
és természetesen WoW.

A játékban a nevem : Bálkirálynő lesz, kaszt még képlékeny, eddig Gladiátornak áll a zászló.

msn.: k073@freemail.hu
email : krisz073@gmail.com
Ventri van .
Mikronon van
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jelentkezés feltételei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés feltételei   Jelentkezés feltételei EmptyKedd Szept. 01, 2009 12:28 pm

Hali!

Nevem Virág, 23 éves vagyok (de már nem sok xp kell a lvluphoz Smile) Bp-en lakom. HSC óta lineage-ezek, Merem mondani hogy a bd-t, sh-t és se-t elég alaposan ismerem. Kipróbáltam még pár ingyenes mmo-t, de nem sokáig kötöttek le.
Még nem tudom, mennyi időm lesz suli + munka mellett játszani, de szívesen erősíteném a csapatot egy asmo sorcival MorganLeFay vagy Aralani néven.

ventri van (igen, igen, mikorfon is, és használom is)

msn/e-mail: azgardia@l2vackok.hu (ha lassan reagálok nem kell megijedni, csak közben dolgozni is kell Smile)
Vissza az elejére Go down
Borda




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2009. Sep. 01.

Jelentkezés feltételei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés feltételei   Jelentkezés feltételei EmptyKedd Szept. 01, 2009 5:30 pm

Szevasztok

Péternek hívnak és 18éves vagyok, szintén Pest mellett Kistarcsán lakom.
4 évig WoW-oztam. Mindenképp Sorcit kezdek, a bétán már kipróbáltam és nagyon
tetszett ezért továbbra is marad a Sorci. Laughing

Ventrim van és van hozzá mikrofonom is.




msn: b0rd4@hotmail.com
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jelentkezés feltételei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés feltételei   Jelentkezés feltételei EmptyKedd Szept. 01, 2009 6:12 pm

Üdv minden újonan jelentkezőnek köztünk. cheers
Vissza az elejére Go down
yusukee
Raid Officer
Raid Officer



Hozzászólások száma : 18
Join date : 2009. Sep. 01.

Jelentkezés feltételei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés feltételei   Jelentkezés feltételei EmptyKedd Szept. 01, 2009 6:31 pm

Sziasztok!

A nevem Yusuke (Very Happy) 17 éves vagyok.(tom tom 18 a min, de próba szerencse Very Happy)

MMO téren nincs nagy tapasztalatom, 2moons-al játszottam amióta kijött ez asszem 2-2,5 éve volt.
Aionos tapasztalatom: kínai béta, EU zárt béta.
Ventri van, de nem szívesen használom.

Leendő karakterem: Sorcerer, neve Mizore Very Happy
E-mail: yusukee kukac hotmail.com
Vissza az elejére Go down
BeZol

BeZol


Zodiac : Pisces Hozzászólások száma : 5
Join date : 2009. Sep. 01.
Age : 35
Tartózkodási hely : Tatabánya / Stuttgart

Jelentkezés feltételei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés feltételei   Jelentkezés feltételei EmptyKedd Szept. 01, 2009 6:49 pm

Hali!

BeZol vagyok, 20 éves, egyetemista Very Happy A játékkal egyelőre 1 hete ismerkedtem meg egy cikk folyamán, azóta a videók, meg a grafika meggyőzött, remélem sikerül majd résztvennem az OBT-n Smile Pre-Order folyamatban van egyelőre... lassú a PayPal Sad
A feltételeknek úgyhiszem megfelelnék, a játékhoz nem értek egyelőre, úgyhogy szívesen elbeszélgetnék ventrin olyanokkal, akik már tolták, hogy mégis mit érdemes kezdeni benne Smile
Eddigi tapasztalatom WoW 1.5 év holy-pala-ként.
MSN-en vegyétek fel a kapcsolatot majd velem, köszi Razz

msn: bekuci22@hotmail.com
Vissza az elejére Go down
Tottihun




Zodiac : Capricorn Hozzászólások száma : 2
Join date : 2009. Sep. 02.
Age : 38
Tartózkodási hely : Budapest

Jelentkezés feltételei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés feltételei   Jelentkezés feltételei EmptySzer. Szept. 02, 2009 2:49 am

Sziasztok!

Tominak hívnak 23 éves vagyok, Budapesten lakom. 2,5 éve WoW-ok és volt 1 healer + 1 dps karim ( van is még ). Ventri van és lesz is amíg lesz MMO-s játékok. Dps karit fogok indítani több mint valószinű steales eltünőst Tottihun marad a megszokás kedvéért!!! Very Happy:D:D:D

MSN címem: torrent1986@freemail.hu


A hozzászólást Tottihun összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Szept. 03, 2009 3:30 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jelentkezés feltételei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés feltételei   Jelentkezés feltételei EmptySzer. Szept. 02, 2009 2:52 pm

Hello

Játékos nevem leggyakraban Spidi/Spirited . Kecskemét mellet élek 21 éves vagyok 4éve l2zök volt 2 év wow is 6 év ragnarok kis 9dragons is...
Koreai betan toltam eddig.
olyan karit csinálok általában ami kell én sokrétü playernek tartom magam ,de a kedvencem az törös/ijász/tank Smile

Szivesen csatlakoznék és van jopár haver aki jönne még L2es clanbol.
Ventrizni tsezni sokat szoktam remélem lesz is Smile


UI: 1 kérdés Eu kulcsokat nem tudja valaki mikor lehet igényelni és hol? Razz
MSN/E-mail.: stronger88@freemail.hu


A hozzászólást cartman összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 02, 2009 2:55 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jelentkezés feltételei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés feltételei   Jelentkezés feltételei EmptySzer. Szept. 02, 2009 2:54 pm

Hello,

Bence játékvan valszeg Shatan.21 éves vagyok Egyetemen tanulok és Budapesti vagyok.
3 év Guild Wars 2-3 év WoW tapasztalat.Ingyenesek között Silkroad Online (1-2 év), MU Online,
Cabal, LOTR Online, TwelveSky 1-2.Templar lennék majd.
Elérhetőségek:
MSN: shatan_01@hotmail.com
Mobil: 06203558632 Céges: 06309546595
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jelentkezés feltételei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés feltételei   Jelentkezés feltételei EmptySzer. Szept. 02, 2009 6:37 pm

Üdv!

Rólam:
TrebroN a nevem (olvasd visszafele Razz ), 24 éves, Debreceni lakos.

Tapasztalatok:
1 év Horizons
2,5 év WoW (ally Shadowsong, pally-sámi)
1 év Warhammer Online (destro, Karak Azgal, DOK/BG)

Karakter:
Templar szeretnék lenni, egy tank ugye sose árthat. Very Happy Karakter név még nem biztos, név foglalással ugyanis gyakran gondjaim vannak. Sad

Egyéb:
Mikrofon és ventri is van.

E-mail/Msn:
mn812@freemail.hu
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Jelentkezés feltételei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés feltételei   Jelentkezés feltételei Empty

Vissza az elejére Go down
 
Jelentkezés feltételei
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Jelentkezés Oldal Moderatornak

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
T R I B U T E :: Tribute of AION :: Jelentkezés a légióba; APPLY írás-
Ugrás: